Jak probíhají audity
soutěže Recepce roku 2022

Pořád váháte, zda svou firemní recepci do soutěže Recepce roku 2022 přihlásit? Pokud vás trápí, že byste museli absolvovat nezávislé audity s tím spojené a vnímáte je jako strašáky, kterým je třeba se za každou cenu vyhnout, rádi vás vyvedeme z omylu. Audity realizují odborníci s dlouholetými zkušenostmi a informace o tom, jak si vaše recepce vedla, budete mít k dispozici pouze vy.

Průběh auditů recepcí


1.    Přihláška  – právě jste recepci do soutěže přihlásili? Skvělé. Naši auditoři už o ní vědí a připravují se na první návštěvu, která je zcela anonymní.


2.    Inkognito i přiznaně – jakmile proběhne první anonymní návštěva, přichází na řadu druhá, která je přece jen trochu jiná. Od té „tajné“ se liší hlavně v tom, že tentokrát si některý člen našeho auditorského týmu ve vaší firmě domluví oficiální schůzku.


3.    Výsledek – poté, co zanalyzujeme aktuální stav recepčních služeb u vás ve firmě, sepíšeme pro vás přehledný report, hodnotící veškeré aspekty toho, jak vaše recepce funguje.


4.    Diskrétnost – tento dokument nikdo jiný kromě vás neuvidí.

Tak vidíte, že se není čeho bát. Směle svou recepci do soutěže Recepce roku 2022 nominujte. Možnost máte až do 30. června.