top of page

Jak probíhají audity
soutěže Recepce roku 2022

Pořád váháte, zda svou firemní recepci do soutěže Recepce roku 2022 přihlásit? Pokud vás trápí, že byste museli absolvovat nezávislé audity s tím spojené a vnímáte je jako strašáky, kterým je třeba se za každou cenu vyhnout, rádi vás vyvedeme z omylu. Audity realizují odborníci s dlouholetými zkušenostmi a informace o tom, jak si vaše recepce vedla, budete mít k dispozici pouze vy.

Průběh auditů recepcí


1.    Přihláška  – právě jste recepci do soutěže přihlásili? Skvělé. Naši auditoři už o ní vědí a připravují se na první návštěvu, která je zcela anonymní.


2.    Inkognito i přiznaně – jakmile proběhne první anonymní návštěva, přichází na řadu druhá, která je přece jen trochu jiná. Od té „tajné“ se liší hlavně v tom, že tentokrát si některý člen našeho auditorského týmu ve vaší firmě domluví oficiální schůzku.


3.    Výsledek – poté, co zanalyzujeme aktuální stav recepčních služeb u vás ve firmě, sepíšeme pro vás přehledný report, hodnotící veškeré aspekty toho, jak vaše recepce funguje.


4.    Diskrétnost – tento dokument nikdo jiný kromě vás neuvidí.

Tak vidíte, že se není čeho bát. Směle svou recepci do soutěže Recepce roku 2022 nominujte. Možnost máte až do 30. června.


 

bottom of page