• RNV

Rychlá zpověď devíti členů odborné poroty Recepce roku 2021

Aktualizováno: 9. zář 2021

Odbornou porotu prvního ročníku soutěže Recepce roku jsme vám postupně představili skrze posty umístěné na našich sociálních sítích. Kromě toho, že jsme odhalili jejich tváře a nechali vás nahlédnout do jejich profesního života i soukromí, jsme vám prozradili, proč jsme si za porotce této soutěže vybrali právě je. Nicméně kritéria, podle kterých budou jednotlivé recepce hodnotit, nebo vlastnosti, jež na recepčních každý z nich obdivuje nejvíc, vám prostřednictvím devíti bleskových zpovědí odhalujeme až teď.


Jan Matha

Head of Asset Management


Které vlastnosti na recepčních obdivujete?

Imponuje mi, když jsou vstřícní a ochotní pomoci a poradit příchozím. Také je skvělé, když si po celou pracovní dobu dokážou udržet dobrou náladu a prostor recepce chápat jako projekt, který je částečně jejich, a s tímto vědomím se o něj starat.


Jaký přístup recepčních vnímáte negativně?

Nelíbí se mi, když recepční většinu svého času v práci tráví tím, že si čtou zprávy na mobilu, obtěžuje je obsloužit návštěvu a svým povinnostem nevěnují pražádnou pozornost.


Na co se při hodnocení finalistů soutěže zaměříte?

Hlavně budu bedlivě sledovat chování recepčních vůči návštěvám. Dále se zaměřím na jejich dresscode a také na to, zda na recepci udržují pořádek.


Alena Klomfarová

Architektka a projektová manažerka


Které vlastnosti na recepčních obdivujete?